يکشنبه, 3 شهريور 1398
  • ساعت : ۲۲:۱۵:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ 
جشنواره فرهنگی، ورزشی فجر ویژه بانوان در كوهسار برگزار می شود
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری کوهسار از برگزاری جشنواره فرهنگی، ورزشی ویژه بانوان به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: این جشنواره در رشته‌های مختلف فرهنگی و ورزشی در سالن پوریای ولی کوهسار برگزار شد.

جشنواره فرهنگی، ورزشی فجر ویژه بانوان در کوهسار برگزار می شود

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری کوهساراز برگزاری جشنواره فرهنگی، ورزشی ویژه بانوان به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: این جشنواره در رشته‌های مختلف فرهنگی و ورزشی در سالن پوریای ولی کوهسار برگزار شد.

فلاحت پیشه با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، اظهار کرد: به مناسبت این ایام خجسته و مبارک شهرداری و شورای اسلامی شهر اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی با عنوان شهر خوب، شهروند خوب نمود. 

وی با اشاره به اینکه شهر خوب تجلیگاه رفتار شهروندان است، اظهار داشت: با هدف ایجاد روحیه نشاط و  شادابی و ترویج و ترغیب شهروندان به ویژه بانوان به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی این شهرداری اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی نمود. 

فلاحت پیشه افزود: جشنواره ورزشی در رشته‌های فریزبی، طناب‌کشی،دارت، برپایی ایستگاه سلامت در محل سالن پوریای ولی خبر داد

 معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری کوهسار ابراز امیدواری نمود؛ با برگزاری مسابقات و جشنواره‌های متعدد در مناسبت‌های مختلف بتوانیم علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و جامعه بتوانیم در جهت بالابردن ارتقاء سطح روحیه شهروندان گام‌های موثری برداریم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0