سه‌شنبه, 3 ارديبهشت 1398
عنوان : مراسم تجلیل از پدران شهدا در شهر كوهسار برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ 
ساعت : ۱۹:۳۹:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 مراسم تجلیل از پدران شهدا در شهر کوهسار برگزار شد

به گزارش روابط  عمومی شهرداری و شورای اسلامی  کوهسار احمد گلباز  ریاست شورا در مراسم تجلیل از خانواده شهدای کوهسار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا افزود: شهدا با نثار خون خود امنیت و آسایش کشور ما را رقم زدند، تجلیل و تکریم شهدا یک وظیفه همگانی است

در این مراسم سرهنگ حاجی پور گفت : شهدا کسانی بودند که به حس برتر جویی انسان که یک حس قوی و متعالی است دست یافتند و جاودانه شدند . وی آرامش و آسایس کنونی در کشور را حاصل رشادت ها و دلاورمردیهای شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست

 همچنین مهندس عظیمی  شهردار کوهسار گفت: شهدا سرمایه های کشور و نظام هستند و مسیر ملت ایران راه حق و حقیقت و همانا راه شهداست و هرکه از این مسیر منحرف شد، خود را باخته و وجود ظاهری و باطنی نخواهد داشت.

این گزارش حاکیست؛ در این آیین از تعدادی پدران شهدا تجلیل شد و در پایان، شرکت کنندگان به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا با حضور بر سر مزار آنان پس از غبارروبی و عطرافشانی، قبور مطهر شهدا را گلباران کردند.

این آیین با حضور گسترده خانواده شهدا ،ریاست حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان  فرمانده حوزه 617 حمزه سید الشهدا  شورای شهرستان ،شهر ، بخش ،نماینده بیاد شهید و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

 بازگشت                   
 
5.1.0.0
V5.1.0.0