چهارشنبه, 29 خرداد 1398
عنوان : دیدارهای مردمی نقش بسزایی در ایجاد امید و اعتماد در میان مردم دارد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ 
ساعت : ۱۳:۲۹:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری ؛ مهندس عظیمی شهردار کوهسار در جلسه ملاقات مردمی این هفته ضمن تاکید بر دیدارهای هفتگی چهره به چهره  با مردم گفت : این دیدارها می تواند موجب تسهیل دسترسی  شهروندان محترم به مسئولین اداره و خدمات رسانی بهتر و پاسخگویی و پیگیری بهتر مطالبات مردمی شود.
وی با بیان اینکه این دیدار ها نقش به سزایی در ایجاد امید و اعتماد در میان مردم دارد ، اظهار داشت : رسیدگی به درخواست های مردمی سیاست اصلی دولت عدالت محور است که به جد در دستور کار مدیران شهری قرار دارد
شهرداری کوهسار یکی از دستگاههای اجرایی است که به طور مستمر جلسات دیدار های مردمی را با حضور مستقیم  مدیران مربوطه در نشست های مردمی برگزار می نماید.
  در دیدار مردمی این هفته ملاقات مردمی شهر وندان محترم با ثبت درخواست ملاقات از طریق دفتر شهردار به صورت چهره به چهره در خواست ها ، مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و با حضور  مسئولین واحدهای عمران و شهرسازی و معماری و درآمد به این موارد رسیدگی شد.
گفتنی است برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با  شهردار کوهسار و مسئولین شهرداری روزهای سه شنبه از ساعت 10الی  13در محل دفتر  شهردار برگزار می گردد .

 بازگشت                   
 
5.1.0.0
V5.1.0.0