يکشنبه, 3 شهريور 1398
  • ساعت : ۱۶:۵:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ 
عملیات آسفالت خیابان ده متری دوم در حال اجراست
شهردار کوهسار به همراه نایب رئیس شورای اسلامی شهر از روند اجرایی عملیات آسفالت خیابان ده متری کوهسار بازدید نمودند...

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار :

شهردار کوهسار به همراه نایب رئیس شورای اسلامی شهر از روند اجرایی عملیات آسفالت خیابان ده متری کوهسار بازدید نمودند.

در حاشیه این بازدید شهردار کوهسار با اشاره به اهمیت وجود خیابان ها و معابر مناسب در سطح شهر گفت:

در حال حاضر پروژه های آسفالت معابر و بهبود کیفی سطح خیابان های سطح شهر کوهسار در حال اجراست که پروژه ده متری دوم این شهر هم اکنون در حال اجرا و روند پیشرفت این پروژه بسیار خوب است.

وی ادامه داد: با آسفالت این خیابان بسیاری از درخواست های مردم که در خصوص وضعیت نامناسب این معبر را داشتیم، حل خواهد شد و شهروندان این مسیر خواهند توانست از آن بهره مند شوند.

مهندس عظیمی در ادامه افزود: امیدواریم دیگر پروژه های آسفالت و بهسازی معابر سطح شهر کوهسار که در حوزه های جدول گذاری، زیر سازی، آسفالت و بهسازی خیابان ها و معابر سطح شهر تعریف شده، در موعد مقرر و طبق زمانبندی تعریف شده انجام گیرد.

سعید خوشه گیر نایب رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از نحوه پیشرفت پروژه های آسفالت معابر به ویژه خیابان ده متری دوم گفت:

شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری کوهسار با تعامل و همگرایی در نظر دارد تا پروژه های مختلف را تصویب و ضمن رصد و پیگیری آن نسبت به اجرای مناسب آن افدام نماید.

وی در ادامه افزود: در این راستا مجموعه شهرداری توانسته است اقدامات خوبی را در این حوزه انجام دهد و امروز نیز در این پروژه شاهد پیشرفت خوب و اجرای مناسب می باشیم.

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0