يکشنبه, 3 شهريور 1398
  • ساعت : ۱۴:۱۴:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی از روند آسفالت معابر سطح شهر
مهندس مجید عظیمی به همراه سعید خوشه گیر نایب رئیس و حسام جمعدار عضو شورای اسلامی شهر کوهسار از روند اجرایی آسفالت معابر سطح شهر بازدید نمود ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار:

مهندس مجید عظیمی به همراه سعید خوشه گیر نایب رئیس و حسام جمعدار   عضو شورای اسلامی شهر کوهسار از روند اجرایی آسفالت معابر سطح شهر بازدید نمود .

در این بازدید شهردار کوهسار ضمن تودیع و تأکید بر رفع مشکلات و بهبود نحوه آسفالت به پیمانکاران ، در بیان توضیحی از وضعیت خروجی های مذکور در حوزه آسفالت شهر کوهسار گفت :

خوشبختانه خروجی های اجرایی عمرانی  شهر کوهسار کلید خورده است و انشاء الله با این روند پیشرفت، شاهد اتمام آن ها در موعد مقرر خواهیم بود .

در ادامه حسام جمعدار عضو شورای اسلامی شهر نیز با ابراز خرسندی از ایجاد ظرفیت های لازم برای تسریع عملیات آسفالت معابر سطح شهر گفت :

باید تمهیدات و نظارت لازم در جهت اجرای پروژه های آسفالت همواره انجام گیرد و شورای اسلامی به عنوان یکی از وظایف خود این نظارت را به صورت مرتب انجام می دهد تا حقی از شهروندان ضایع نگردد .

سعید خوشه گیر نایب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر از تلاش های شهرداری کوهسار گفت :

متأسفانه در شهر معابر بسیاری وجود دارد که باید آسفالت شود و شروع این عملیات اجرایی برای بهبود آسفالت معابر سطح شهر ، نوید روزهای خوب را برای شهر کوهسار دارد .

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0