دوشنبه, 23 تير 1399
  • ساعت : ۲۳:۵۱:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ 
رفع مشكلات فضای سبز شهر كوهسار در دستوركار  شهرداری قرار گرفت
در جلسه بررسی مشکلات فضای سبز شهر کوهسار که با حضور مهندس مجید عظیمی شهردار ، احمد گلباز رئیس شورا ، محسن فلاحت پیشه و مهدی جمعدار و ...

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار:

در جلسه بررسی مشکلات فضای سبز شهر کوهسار که با حضور مهندس مجید عظیمی شهردار ، احمد گلباز رئیس شورا ، محسن فلاحت پیشه و مهدی جمعدار و حسام جمعدار اعضای شورا ، معاونت خدمات شهری و مسئول فضای سبز برگزار شد  مرتفع شدن برخی از مشکلات فضای شهر کوهسار که هم اکنون در شهر مشهود هستند و همچنین آسیب شناسی راهکارهای این موضوع ، بحث و تبادل نظر گردید.

مهندس مجید عظیمی شهردار کوهسار در این جلسه ضمن استماع گزارش شورای اسلامی و ارائه عملکردی از مدیران شهرداری در حوزه ایجاد و نگهداری فضای سبز گفت:

قطعاً با وجود مشکلاتی که در سال های گذشته به دلیل کم آبی و خشکسالی بر پیکره شهر کوهسار وارد آمده است نیاز به برنامه ریزی مدون و بلند مدت دارد که همکارانم تا رسیدن به افق این برنامه ریزی در راستای کار خود پروژه های کوتاه مدت را قرارداده اند تا در این مسیر کمبود ها بیشتر احساس شود .

شهردار کوهسار ادامه داد : در جهت بهبود وضعیت فعلی انشاءالله برنامه ها و پروژه های مختلفی در حوزه های گوناگون در دستورکار شهرداری قرار گرفته است و امیدواریم در این راستا بتوانیم با سرعت به اهدافمان برسیم.

وی همچنین با تأکید بر ایجاد عزم عمومی و فرهنگ سازی جامع در جهت همیاری و همدلی مردم برای نگهداری فضای سبز و عدم تخریب آن توسط گردشگران نیز سخنانی را ایراد نمود و از اعضای شورا و کمیسیون فرهنگی درخواست نمود تا شهرداری را در این جهت یاری نمایند.

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0