چهارشنبه, 22 آبان 1398
  • ساعت : ۱۹:۴۴:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ 
پیام تسلیت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر كوهسار به مناسبت شهادت مظلومانه امام جعفر صادق (ع)
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار طی پیامی شهادت ششمین اختر تابناک ولایت و امامت ، امام جعفر صادق (ع) را به عموم مسلمین به خصوص شیعیان و مردم انقلابی کوهسار تسلیت عرض نمودند ...

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار :

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار طی پیامی شهادت ششمین اختر تابناک ولایت و امامت ، امام جعفر صادق (ع) را به عموم مسلمین به خصوص شیعیان و مردم انقلابی کوهسار تسلیت عرض نمودند .

در متن این پیام آمده است : بی شک می توان یکی از تأثیرگذارترین امامان معصوم را در اشاعه و ترویج دین اسلام و شیعیان را امام صادق (ع)  نام برد که 25 شوال سالروز شهادت این امام همام و اختر تابناک ولایت و امامت و رئیس مذهب تشیع می باشد .

او شخصیتی بزرگ و اخلاق مدار داشت که با تلاش ها و زحمات بی وقفه و طاقت فرسای خود باعث بقاء و استمرار دین اسلام و دمیدن روحی تازه برای تقویت مجدد دین آخرین فرستاده خدا یعنی اسلام بود .

او به مثابه شمعی فروزان مسیری بسیار هموار برای اسلام وشیعیان ایجاد کرد تا رهروانش با اقتدار و صلابت دین کامل خداوند را ادامه دهند و متأسفانه کوردلانی که همیشه در تاریخ آنان را به ننگ و سیاهی و دو رویی یاد می کنند و یکی از آن ها منصور خلیفه ستمگر عباسی بودکه این گوهر بزرگ علم و درایت را به شهادت رساند و روح بلند و باعظمت این امام همام به سوی معبود خود پر کشید و جهان اسلام را در مصیبت خود سیه پوش کرد .

شورای اسلامی شهر کوهسار شهادت مظلومانه این اقتدار و ستاره درخشان آسمان ولایت و امامت را به منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و تمامی مسلمانان جهان و مردم شهید پرور کوهسار تسلیت و تعزیت عرض می نماید.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0