يکشنبه, 6 بهمن 1398
  • ساعت : ۱۱:۲۱:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ 
تمام تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال انجام خواهیم داد
عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی کوهسار با هدف حمایت از تولید داخلی در بازدید از شرکت صنعتی پرزان از نزدیک از روند تولید محصولات این واحد بازدید و مشکلات آن را از نزدیک موردرصد و بررسی قرار دادند...

 

شهردار کوهسار : تمام تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال انجام خواهیم داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار :

مهندس عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونت خدمات شهری و مدیر روابط عمومی شهرداری  از قسمتهای مختلف این واحد صنعتی کارخانه ساخت ماشین آلات تعمیر گاهی ایران خودرو ،سایپا، بازدید و از نزدیک در جریان تولید محصولات این کارخانه تولیدی قرار گرفتند.
در ابتدا مهندس غفوری مدیرعامل این واحد تولیدی از روند تاسیس و احداث این کارخانه و ظرفیت های آن و موانع تولید گزارشی ارائه داد  . در ادامه مهندس عظیمی شهردارکوهسار ضمن ابراز رضایت از فعالیتهای این کارخانه گفت: خوشبختانه این واحد در  حال تولید می باشد و تمام نگاه ما باید کمک به تولید باشدو تلاش خود را در جهت تحقق بیانات مقام معظم رهبری در راستای نامگذاری سال جاری بنام سال (رونق تولید) بکار بسته ایم و سعی داریم در حوزه قانون هر چه که از دست مجموعه مدیریت شهری بر می آید را انجام دهیم.
وی ادامه داد : با تمهیداتی که در نظر داریم با اداره گاز ، برق ، مکاتبه خواهیم کرد تا مشکلات این واحد صنعتی را حل نماییم. مهندس عظیمی همچنین دستورات لازم را جهت انتقال زباله این واحد صنعتی به مرکز زباله صادر نمود تا مشکلات این کارخانه در این مورد به سرعت مرتفع گردد.
شهردار عظیمی در ادامه گفت: تمام تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای فعال و در حال بهره برداری انجام خواهیم داد.

مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر نیز از تلاش های شهردار عظیمی  در خصوص حمایت از واحدهای صنعتی که در راستای اشتغال زایی در شهر کوهسار و حریم شهر فعالیت دارند تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود : ما باید نگاه ویژه به تولید داخلی داشته باشیم که یکی از دغدغه‌های اعضای شورای اسلامی بحث اشتغال می باشد که رابطه مستقیمی با رفع موانع و مشکلات واحد‌های تولیدی دارد و مجموعه همچون واحد صنعتی پرزان از این مهم مسثسنی نیست و برای اعضای شورا حجت است تا هر اقدامی که با قانون منافاتی نداشته باشم برای این واحد صنعتی انجام دهیم .
و من الله التوفیق

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0