چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۳۴:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ 
نیروی انتظامی مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران
مهندس مهدی جمعدار به نیابت از طرف اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و سبزقامتان عرصه نظم و امنیت کشور تبریک گفت...

مهندس مهدی جمعدار به نیابت از طرف اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و سبزقامتان عرصه نظم و امنیت کشور تبریک گفت.

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار متن پیام مهندس جمعدار رئیس شورای اسلامی به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی که اقتدار، عزت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده است امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید. 

بی تردید امنیت و آرامش امروز استان البرز ،شهرستان ساوجبلاغ، به ویژه شهر کوهسار نگین البرز، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه استان مهیا شده است. 

اینجانب به نیابت ازطرف اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی ابراز می‌نمایم و برای همه این عزیزان در سایه رهنمودهای «فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت در جامعه موفقیت و سربلندی بیش از پیش مسئلت دارم.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0