چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۵:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
راه حل كم كردن مشكلات كشور حمایت از تولید می باشد ما هم تمام تلاش خود را خواهیم كرد كه بال تولید كننده باشیم
تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بال تولید کننده باشیم. عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی کوهسار با هدف حمایت از تولید کننده در بازدید از شرکت تولیدی آب معدنی پگاهان سپهر ایرانیان از نزدیک از روند تولید این مجموعه بازدید و مشکلات این واحد تولیدی را مورد بررسی قرار دادند...به گزارش واحد خبر شهر کوهسار:

مهندس عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین ،مسئولین واحدهای مرتبط و مدیر روابط عمومی شهرداری  از قسمتهای مختلف این واحد تولیدی بازدید و از نزدیک در جریان تولید محصولات این شرکت قرار گرفتند.
در ابتدا مهندس طهماسبی مدیرعامل این واحد تولیدی از روند تاسیس این مجموعه تولیدی و ظرفیت های آن و موانع تولید گزارشی ارائه داد  . در ادامه مهندس عظیمی شهردارکوهسار ضمن ابراز رضایت از فعالیت این شرکت گفت: خوشبختانه این واحد در  حال تولید می باشد و تمام نگاه ما باید کمک به تولید کننده باشدو راه رشد و پیشرفت هر کشوری تولید داخل و خود اتکایی می باشد. تلاش ما نیز در جهت تحقق بیانات مقام معظم رهبری در راستای نامگذاری سال جاری بنام سال (رونق تولید) می باشد و سعی داریم در حوزه قانون هر چه که از دست مجموعه مدیریت شهری بر می آید انجام دهیم .
وی ادامه داد : با تمهیداتی که در نظر داریم با اداره ، برق ، مکاتبه خواهیم کرد تا مشکلات این واحد صنعتی را حل نماییم
مهندس عظیمی همچنین دستورات لازم را جهت انتقال زباله این واحد صنعتی به مرکز زباله صادر نمود تا مشکلات این کارخانه در این مورد به سرعت مرتفع گردد.
:شهردار عظیمی در ادامه گفت تمام تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای فعال و در حال بهره برداری انجام خواهیم داد.

مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر نیز از تلاش های شهردار عظیمی  در خصوص حمایت از واحدهای تولیدی که در راستای اشتغال زایی در شهر کوهسار و حریم شهر فعالیت دارند تشکر و قدردانی کرد.

و من الله التوفیق

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0