چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • ساعت : ۸:۴۵:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ 
تبریك به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان
مهندس عظیمی شهردار کوهسار درپیامی فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان شهر کوهسار تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

مهندس عظیمی شهردار کوهسار در پیامی، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش آموز را تبریک گفت.

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر عظیمی شهردار کوهسار در
پیامی فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان شهر تبریک گفت.
متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان، یادآور خاطرات صفوف به هم پیوسته و مستحکم فرزندان انقلابی این دیار در شکستن دیوار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است که فریاد ستم ستیزی ملت غیور ایران را در جای جای گستره هستی طنین انداز کرد و موجب روشن شدن قلوب آزادگان جهان گردید.

آری ۱۳ آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و بی عدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های شوم استکبار جهانی است و این روز به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت های ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.

بدینوسیله، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام و روز مبارزه با استکبار جهانی را به عموم دانش آموزان عزیز میهن اسلامی بویژه دانش آموزان شهر کوهسار استان البرز تبریک عرض نموده، امید است با استعانت از الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در آینده ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.

مجید عظیمی
شهردار کوهسار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0