چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۱:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ 
راه حل ڪم ڪردن مشڪلات ڪشور حمایت از تولید می باشد
تمام تلاش خود را خواهیم ڪرد تا بال تولید ڪننده باشیم. عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی ڪوهسار با هدف حمایت از تولید ڪننده در بازدید از شرڪت تولیدی ایران ڪاوه سایپا...به گزارش واحد خبر شهر ڪوهسار به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ڪوهسار:

مهندس عظیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین ،مسئولین واحدهای مرتبط و مدیر روابط عمومی شهرداری  در نشستی ڪه با دڪتر شهریاری مدیر عامل شرڪت ایران ڪاوه سایپا داشتند با توضیحات مدیر عامل شرڪت در جریان تولیدات محصولات این شرڪت قرار گرفتند.
در ابتدا دڪتر شهریاری مدیرعامل این واحد تولیدی از روند تاسیس این مجموعه تولیدی و ظرفیت های آن و موانع تولید گزارشی ارائه داد  . در ادامه مهندس عظیمی شهردارڪوهسار ضمن ابراز رضایت از فعالیت این شرڪت بزرگ گفت: خوشبختانه این واحد در  حال تولید می باشد و تمام نگاه ما باید ڪمڪ به تولید ڪننده باشدو راه رشد و پیشرفت هر ڪشوری تولید داخل و خود اتڪایی می باشد. تلاش ما نیز در جهت تحقق بیانات مقام معظم رهبری در راستای نامگذاری سال، بنام سال (رونق تولید) می باشد ، سعی داریم در حوزه قانون هر چه ڪه از دست مجموعه مدیریت شهری به جهت ڪمڪ به روند پیشرفت تولید ڪشوربر می آید انجام دهیم .
وی ادامه داد : تمام دغدغه بنده بعنوان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تولید، تولید ، تولید، و به دنبال آن اشتغال ،اشتغال ، اشتغال ، می باشد ڪه بتوانیم مشڪلات بی ڪاری منطقه را نیز حل ڪنیم با تمام امڪانات و توان در ڪنار شما تولید ڪننده هستیم.

وی افزود : ما آمدیم تا مشڪلات این مجموعه تولیدی را از نزدیڪ ببینم و اگر به شهرداری مربوط باشد حتماً حل خواهیم ڪرد و اگر مرتبط به سازمان‌های دیگر نیز باشد مڪاتبات خواهیم ڪرد تا مشڪل حل گردد.

مهندس عظیمی همچنین دستورات لازم را جهت انتقال زباله این واحد صنعتی به مرڪز زباله صادر نمود تا مشڪلات این ڪارخانه در این مورد به سرعت مرتفع گردد.
:شهردار عظیمی در ادامه گفت تمام تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای فعال و در حال بهره برداری انجام خواهیم داد.

مهندس مهدی جمعدار رئیس شورای اسلامی شهر نیز از تلاش های شهردار عظیمی  در خصوص حمایت از واحدهای تولیدی ڪه در راستای اشتغال زایی در شهر ڪوهسار و حریم شهر فعالیت دارند تشڪر و قدردانی ڪرد.

و من الله التوفیق

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0