چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۴:۳:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ 
پیام تبریڪ مهندس عظیمی شهردار به مناسبت هفته بسیج
براي همگان روشن است ڪه در هر مجموعه منظم و هدفمند، افزون به پيشرفت و اجزاء هماهنگي و هم گرايي ميان آنان نيز ضروري است...

به گزارش واحد خبر شهر ڪوهسار به نقل از روابط عمومی شهرداری ڪوهسار ، متن پیام تبریڪ مهندس عظیمی شهردار به مناسبت هفته بسیج به این شرح می باشد:

 (بنام خداوند بخشنده مهربان)

بی تردید شڪل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در پنجم آذرماه سال ۵۸ یڪی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف ڪند و آن را به یڪ خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درڪنار مردم تبدیل ڪند.

براي همگان روشن است ڪه در هر مجموعه منظم و هدفمند، افزون به پيشرفت و اجزاء هماهنگي و هم گرايي ميان آنان نيز ضروري است تا خواسته هاي مجموعه تحقق يابد . فراگير شدن تفڪر بسيجي ڪه همان اخلاص، ايمان به هدف، بالندگی و رشد آفرينی است در ذهن همه افراد جامعه، حرڪتی هم سو  را به دنبال دارد. دستاوردهای علمی، فعاليت های فرهنگی، سياسی و اجتماعی و پيشرفت های نظامی هر ڪدام بخشی از بدنه جامعه را ترميم  و تڪميل می ڪند  ولی  روح حاڪم بر تمام بخش ها، تفڪر بسيج، ارتباط نا گسستنی ميان اجزای نظام  اسلامی را رقم می زند چرا ڪه يڪپارچگی اعضای گوناگون جامعه، ناشی از يگانگی آنها ست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، هفته بسیج مستضعفان را به محضر رهبر معظم انقلاب، بسیجیان آزاده  ومردم انقلابی تبریڪ می گویم  و عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی به ویژه شهر ڪوهسار و بخش چندار را از خداوند متعال  مسئلت می نمایم

مجید عظیمی
شهردار ڪوهسار

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0