يکشنبه, 22 تير 1399
  • ساعت : ۷:۴۱:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ 
تقدیر و تشڪرشهردار ڪوهسار از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیڪر پاڪ سردار حاج قاسم سلیمانی
مهندس عظیمی با اشاره به اینڪه حضور میلیونی مردم در این مراسم باشڪوه غیرقابل توصیف است اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود....

شهردار ڪوهسار از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیڪر پاڪ سردار حاج قاسم سلیمانی نگین شهامت و محور مقاومت در منطقه تقدیر و تشڪر ڪرد.

به گزارش واحد خبر شهر ڪوهسار به نقل از روابط عمومی شهرداری:

مهندس عظیمی شهردار از حضور میلیونی مردم ولایتمدار استان تهران در مراسم تشییع پیڪر پاڪ سردار حاج قاسم سلیمانی نگین شهادت و محور مقاومت در منطقه تقدیر و تشڪر ڪرد.

مهندس عظیمی با اشاره به اینڪه حضور میلیونی مردم در این مراسم باشڪوه غیرقابل توصیف است اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در مراسم تشییع سردار مقاومت نشان دادند ڪه همواره با وحدت در ڪنار یڪدیگر و در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی می‌ڪنند.

وی همچنین تاڪید ڪرد: حضور پررنگ مردم اتمام حجتی با دشمنان انقلاب اسلامی است تا بدانند ڪه این مردم همواره پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)، منویات مقام معظم رهبری و مسیر شهیدان ایستادگی می‌ڪنند.

شهردار ڪوهسار  با اشاره به برگزاری مطلوب این مراسم خاطرنشان ڪرد: خوشبختانه با مشارڪت مردم و حضور پرشور آنها این مراسم به عنوان یڪی از مهمترین نقاط عطف در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شد
عظیمی گفت:  در آخر  از همه مردم بزرگ ڪشور و همه گروه ها و احزاب سیاسی به ویژه مردم ولایت مدار شهر ڪوهسار تشڪر می ڪنم ڪه پیام اتحاد را به همه مردم جهان رساندند.

 و من الله التوفیق

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.4.0.0
    V5.4.0.0