سه‌شنبه, 29 مهر 1399
  • ساعت : ۸:۶:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ 
جلسه كمیته درآمدی شهرداری كوهسار برگزار گردید
وصول به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت منطقه را در ارائه خدمات کارآمد و تحقق اهداف، طبق برنامه‌های تدوین شده یاری ‌می‌کند لذا بسیار ضروری به نظر می‌رسد،....

به گزارش روابط عمومی شهرداری کوهسار :

جلسه کمیته منابع درآمدی شهرداری کوهسار با حضور مهندس حشمی پور معاونت اداری مالی ، مشاورین، مهندس جمعدار مشاور و دبیر کمیته درآمدی، و مسئولین واحدهای مربوطه درآمدی ، یادگار مدیر روابط عمومی به ریاست مهندس مجید عظیمی شهردار  با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری برگزار شد.
در ابتدا دبیر کمیته درآمدی گزارشی از مصوبات جلسه قبل را قرائت و خواستار توضیح روند اجرایی پرونده‌های در دست اقدام توسط مسئول مربوطه شدند.

عظیمی شهردار  گفت : ضرورت تشکیل این جلسه ارتقای درآمد‌زایی و پیگیری هر چه بیشتر و سریعتر وضعیت مطالبات است.

وی افزود: ارائه آمار بدهکاران ، شناسایی و معرفی همه واحدهای تجاری غیر مجاز سطح شهر برای تهیه گزارش کارشناسی و ارجاع به کمیسیون ماده صد جهت اخذ تصمیم و همچنین شناسایی تمامی تخلفات ساخت و سازها در دستور کار قرار گیرد.
مهندس عظیمی شهردار بر گشت ویژه و ضربتی با لباسهای فرم مخصوص و یکپارچه با رویکرد شناسایی دقیق و کامل از املاک متخلفین با مشخصات کامل آن جهت اقدامات قانونی تاکید داشت  تا کسی جرا‌ت ساخت و ساز غیر قانونی را نداشته باشد.

وی گفت: وصول به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت منطقه را در ارائه خدمات کارآمد و تحقق اهداف، طبق برنامه‌های تدوین شده یاری ‌می‌کند لذا بسیار ضروری به نظر می‌رسد، عوامل مؤثر در معوق شدن مطالبات شهرداری شناسایی شده و راهکارهایی جهت چگونگی وصول آن پیشنهاد و انشالله اجرا شود.

مهندس مجید عظیمی شهردار کوهسار  در جلسه کمیته درآمدی بر تلاش همه جانبه بخش‌های مختلف به جهت وصول درآمدهای مصوب و رویکرد مشارکت محوری در موضوعات درآمدی تأکید کرد.

وی افزود: در میان بخش‌هاى مختلف مدیریت شهرى، تامین منابع مالى و درآمدى شهردارى اهمیت ویژه اى دارد زیرا ازیک سو کسب درآمد شهردارى تاثیر عمده اى در ارائه خدمات به شهروندان دارد و از سوى دیگرفقدان درآمد کافى نه تنها سبب عدم ایجاد خدمات ضرورى در شهرمی‌شود بلکه اساساً اجراى تمامى طرح ها و برنامه هاى شهرى را با مشکل مواجه خواهد نمود.

وی همچنین : بررسی پرونده‌های در دست اقدام اولویت اول مطالبات بر حسب زمان و تاریخ از راههای رسیدن سریع‌تر به مطالبات دانسته و گفت: باید در نحوه تامین منابع و رفع مشکلات شهری همگی با هم و با تبادل نظر و کمک به یکدیگر تلاش کنیم.

عظیمی برای چند مین بار تکرار بر این موضوع که اعتماد سازی ، اعتماد سازی ، اعتماد سازی :

با بیان اینکه باید بستر لازم جهت اعتمادسازی مردم به مجموعه شهرداری ایجاد شود، تصریح کرد: یکی از راهکارهای افزایش درآمد، تعامل و همکاری دو سویه شهروندان با شهرداری است که نتیجه آن کسب درآمد بیشتر برای شهرداری و متقابلاً ارائه خدمات بیشتر و مناسبت تر به همشهریان عزیز شهر کوهسار دانست.

وی در آخر از کلیه پرسنل واحدهای مربوطه درآمدی و اجرایی به جهت سلامت و وجدان کاری و اخلاقی با تایید ، دستگاههای نظارتیتقدیر و تشکر نمودند.

 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0