چهارشنبه, 12 آذر 1399
  • ساعت : ۸:۳۲:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ 
پیام تبریك شهردار كوهسار به مناسبت هفته وحدت
خداوند حق تعالی با آفرينش پيامبر مهر و اخلاق پايه وحدت و انس و الفت را در ميان بندگانش قرار داد. پيامبر اكرم(ص) مايه فخر و مباهات جامعه بشری است چرا كه خداوند حق تعالی وی را....مهندس عظیمی شهردار کوهسار به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با صدور پیامی فرارسیدن میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و ولادت امام جعفر صادق علیه السلام و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.

در این پیام آمده : خداوند حق تعالی با آفرينش پيامبر مهر و اخلاق پايه وحدت و انس و الفت را در ميان بندگانش قرار داد. پيامبر اكرم(ص) مايه فخر و مباهات جامعه بشری است چرا كه خداوند حق تعالی وی را رحمت للعالمين نام نهاده است تا از طريق او بندگانش را مورد لطف و عنايات خود قرار دهد. وحدت و يكپارچگی ملتهای مسلمان جهان هدف اصلی و نهايی پيامبر رحمت و ختمی مرتبت (ص) بوده تا صلح و آرامش در جهان برقرار باشد.

اینجانب به نیابت از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کوهسار فرا رسیدن میلاد خجسته رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری ، پیام آور صلح و انسان دوستی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت را حضور تمامی مسلمانان جهان؛ ملت غیور ایران علی الخصوص مردم شریف و متدین کوهسار و بخش چندار تبريک و تهنيت می گويم .

مجید عظیمی شهردار کوهسار

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0