چهارشنبه, 12 آذر 1399
  • ساعت : ۸:۵۹:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ 
بررسی راهكارهای تامین منابع و افزایش درآمد در جلسه كمیته درآمدی شهرداری كوهسار
جلسه کمیته درآمدی شهرداری به ریاست مهندس عظیمی شهردار و اعضاء کمیته با هدف بررسی راهکارهای هم‌افزایی افزایش درآمد، ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی و نیز پیگیری....


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار :

جلسه کمیته درآمدی شهرداری به ریاست مهندس عظیمی شهردار و اعضاء کمیته با هدف بررسی راهکارهای هم‌افزایی افزایش درآمد، ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی و نیز پیگیری مصوبات جلسه قبل امروز یکشنبه مورخ :۹۹/۸/۱۸ در سالن جلسات شهرداری برگزار شد . 
در ابتدا مهندس اکبر جمعدار دبیر کمیته درآمدی با قرائت متن صورتجلسه قبل خواستار توضیح کامل در خصوص شرح وظایف مسئولین طی زمانی که در نظر گرفته شده از جلسه قبل تا بحال شد.

مجید عظیمی ضمن تاکید بر همفکری و تلاش جهت ارتقای بخش درآمدی و ارائه خدمات بهینه توام با تکریم ارباب رجوع، اظهار داشت: تمامی واحد ها باید همکاری و تلاش لازم را به منظور وصول مطالبات معوقه داشته باشند و در جهت تحقق آن از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود استفاده نمایند .

شهردار کوهسار با بیان اینکه اعضای کمیته درآمد ملزم هستند برای بهبود وضعیت مالی شهرداری، ایده و طرح درآمدی ارائه کنند گفت: نگاه ها در بحث درآمد زایی نباید به واحد خاصی معطوف شود باید تمامی واحدهای درآمدی به نوبه خود در این امر مبادرت نمایند .

عظیمی در پایان افزود: وصول به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت شهری را در ارائه خدمات کارآمد و نیز تحقق اهداف، برطبق برنامه‌های تدوین شده یاری ‌می‌نماید لذا بسیار ضروری به نظر می‌رسد ، عوامل مؤثر در معوق شدن مطالبات شهرداری شناسایی شده و راهکارهایی جهت چگونگی وصول آن پیشنهاد واجرا شود.

گفتنی است در پایان جلسه علاوه بر بررسی وضعیت درآمد شهرداری، تاکید بر تلاش و کوشش مسئولین واحدهای مربوطه درآمدی به جهت افزایش و تامین درآمد حداکثری شهرداری شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0