چهارشنبه, 12 آذر 1399
  • ساعت : ۱۰:۲۱:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ 
برگزاری جلسه مشترك بین ایستگاههای آتش نشانی شهرستان ساوجبلاغ
شهرستان ساوجبلاغ به علت موقعیت خاص اقلیمی ٰ داشتن بیش از 11 هزار و 500 كارگاه و كارخانه تولیدی و صنعتی، 142 روستای دارای سكنه و 5 شهر پر جمعیت و مهاجرپذیر ٰ قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیت....

لزوم بهره گیری ایستگاههای آتش نشانی شهرستان ساوجبلاغ از شبکه اجتماعی برای فرهنگسازی و تعامل بیشتر شهروندان با ایستگاههای آتش نشانی در مواقع بروز حوادث

به گزارش واحد خبر شهر کوهسار استان البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر :

در جلسه مشترک که بین ایستگاههای آتش نشانی شهرستان ساوجبلاغ به میزبانی شهرداری کوهسار در سالن جلسات شهرداری برگزار شد مهندس عظیمی شهردار ضمن تاکید بر لزوم تعامل بیشتر مردم عزیز جهت اطلاع رسانی به موقع و آدرس دقیق به سامانه ۱۲۵ در مواقع بروز حوادث به ایستگاههای آتش نشانی، وضعیت ایستگاههای این شهرستان را به لحاظ نیروی انسانی آموزش دیده مناسبت ولی امكانات نامناسب و محدود توصیف كرد.

عظیمی افزود : شهرستان ساوجبلاغ به علت موقعیت خاص اقلیمی ٰ داشتن بیش از 11 هزار و 500 كارگاه و كارخانه تولیدی و صنعتی، 142 روستای دارای سكنه و 5 شهر پر جمعیت و مهاجرپذیر ٰ قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیت و اتوبان به شهر های شمالی ،غربی كشور، تهران و مركز استان البرز، اراضی كشاورزی، دامداری و باغات، مراكز گردشگری، دانشگاهی و تحقیقاتی نیاز به ارائه خدمات مناسب در زمان بروز حوادث آتش نشانی در سطح كمی و كیفی را دارد.

وی یاد آورشد: با توجه به وسعت و پراكنندگی شهرستان لازم است تعداد ایستگاههای آتش نشانی نیز به منظور ارائه خدمات لازمه و حضور به موقع نیروهای آتش نشانی در محل حادثه افزایش یابد.
وی خاطر نشان کرد ایستگاه آتش نشانی کمالشهر بعلت نزدیک بودن به کرج و همچنین بین چهار باغ و کوهسار و هشتگرد و اتوبان ، نیاز دارد از امکانات به روز آتش نشانی برخوردار گردد تا انشاالله به موقع و سریع تر از ایستگاههای دیگر شهرستان خود را به محل حادثه تصادفات ظلع شمالی اتوبان برساند.
مهندس عظیمی شهردار کوهسار تاكید كرد به علت كافی نبودن امكانات ۵ ایستگاه آتش نشانی در شهرستان در زمان بروز تصادفات جاده ای ناچار به پیگیری جهت احداث یک ایستگاه مشترک در حد فاصل میدان راهدار و شرکت ماموت می باشد که در لحظه این مسیر پر خطر را پوشش دهد.
در ادامه این نشست مسئولین ایستگاههای آتش نشانی شهرستان ساوجبلاغ هر کدام بصورت جداگانه دیدگاههای و نقطه نظرات خود را بیان کردند و برای حفظ جان مردم عزیز تاکید بر همکاری و هماهنگی بیشتر بین ایستگاههای آتش نشانی شهرستان ساوجبلاغ را نمودند.


واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0