• ساعت : ۸:۵۸:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
جلسه كمیته درآمدی شهرداری كوهسار
شهردار کوهسار با بیان اینکه اعضای کمیته درآمد ملزم هستند برای بهبود وضعیت مالی شهرداری، ایده و طرح درآمدی ارائه کنند گفت: نگاه ها در بحث درآمد زایی نباید به واحد خاصی معطوف شود باید تمامی ....
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار :

جلسه کمیته درآمدی شهرداری به ریاست مهندس عظیمی شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر کوهسار و اعضاء کمیته درآمدی با هدف بررسی راهکارهای هم‌افزایی افزایش درآمد، ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی و نیز پیگیری مصوبات جلسه قبل در سالن جلسات شهرداری برگزار شد . 
در ابتدا مهندس اکبر جمعدار دبیر کمیته درآمدی با قرائت متن صورتجلسه قبل خواستار توضیح کامل در خصوص شرح وظایف مسئولین طی زمانی که در نظر گرفته شده از جلسه قبل تا بحال شد.

مجید عظیمی ضمن تاکید بر همفکری و تلاش جهت ارتقای بخش درآمدی و ارائه خدمات بهینه توام با تکریم ارباب رجوع، اظهار داشت: تمامی واحد ها باید همکاری و تلاش لازم را به منظور وصول مطالبات معوقه داشته باشند و در جهت تحقق آن از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود استفاده نمایند .

شهردار کوهسار با بیان اینکه اعضای کمیته درآمد ملزم هستند برای بهبود وضعیت مالی شهرداری، ایده و طرح درآمدی ارائه کنند گفت: نگاه ها در بحث درآمد زایی نباید به واحد خاصی معطوف شود باید تمامی واحدهای درآمدی به نوبه خود در این امر مبادرت نمایند .

عظیمی در پایان ضمن ابراز رضایت از کمیته درآمدی گفت وصول به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت شهری را در ارائه خدمات کارآمد و نیز تحقق اهداف، برطبق برنامه‌های تدوین شده یاری ‌می‌نماید لذا بسیار ضروری به نظر می‌رسد ، عوامل مؤثر در معوق شدن مطالبات شهرداری شناسایی شده و راهکارهایی جهت چگونگی وصول آن پیشنهاد واجرا شود.

گفتنی است در پایان جلسه علاوه بر بررسی وضعیت درآمد شهرداری ، اعضای کمیته از قبیل مشاورین، معاونت، واحدهای درآمد ، شهرسازی و ممیزی ، کمیسیون ماده ۱۰۰ ، اجرائیات ، اصناف ، کنترول نظارت ، بازرسی ، روابط عمومی، پیشنهادات خود را در زمینه افزایش درآمد اعلام نمودند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0