• ساعت : ۹:۵۶:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
حركت جهادی پرسنل زحمت كش شهرداری كوهسار برای داشتن شهری زیبا و پویا
مسئولین دلسوز شهر کوهسار، مهندس عظیمی شهردار و مهندس حسام جمعدار عضو شورای اسلامی شهر کوهسار در کنار نیروهای پر تلاش خدمات شهری  در عملیات پاکسازی شهر کوهسار  حضور یافتند ....

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهسار:

 به دستور مهندس عظیمی شهردار اقدامات زیر به قید فوریت صورت گرفت:

 

· باز سازی و رنگ آمیزی المان شهدای عزیز شهر کوهسار در بلوار امام خمینی ره انجام شد.
در راستای این اقدام مهندس عظیمی شهردار گفت : ما مدیون خون شهدا عزیز هستیم و برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر کوتاهی نخواهیم کرد.

· عملیات جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر کوهسار توسط نیروهای پر تلاش خدمات شهر شهرداری کوهسار آغاز شده است و این روند در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

· طی بازدید میدانی مهندس عظیمی شهردار کوهسار در سطح شهر از کمبود سطل های زباله در سطح شهر مطلع شد که دستور خرید سطل های زباله را به فوریت صادر نمودند .


مسئولین دلسوز شهر کوهسار، مهندس عظیمی شهردار و مهندس حسام جمعدار عضو شورای اسلامی شهر کوهسار در کنار نیروهای پر تلاش خدمات شهری  در عملیات پاکسازی شهر کوهسار  حضور یافتند جهت تلاش برای داشتن شهری زیبا و پویا ، در این عملیات سطل های زباله خریداری شده و بعد از نصب لوگوی شهرداری در نقاط مختلف شهر مستقر شد .


همچنین طی بازدید هر روزه مهندس عظیمی شهردار از سطح شهر کوهسار وی خاطرنشان کرد : با توجه به تلاش و کوشش نیروهای زحمتکش خدمات شهری در پاکیزه نگه داشتن سطح شهر کوهسار که قابل ستایش است ولی متاسفانه باز هم شاهد ریختن نخاله‌های ساختمانی بعضی از همشهریان گرامی در سطح شهر هستیم که موجب زشتی و آلودگی سیمای شهری شده که این موضوع فرهنگ شهر نشینی را می طلبد با رعایت چنین مسائلی هم زحمات کارگران زحمتکش خدمات شهری به هدر نرود و هم به محیط زندگی خود آسیب وارد نکنند.

بیایید محل زندگی خود را پاکیزه نگه داریم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0