چهارشنبه, 26 مرداد 1401
  • ساعت : ۱۰:۳۷:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 524
  • کد خبر : ۳۸۲۳
جلسه پرسش و پاسخ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهركوهسار با مردم
اعضای شورای شهر وشهردار کوهسار دوشنبه ، بیستم بهمن ماه در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام و امام حسین علیه السلام شهر کوهسار بصورت محله محور حضور یافته وپس از اقامه نماز ظهر و عصر ، مغرب و عشاء نسبت به پاسخگویی به سئوالات مردم اقدام نمودند...پیرو پیشنهاد امام جمعه محترم درخصوص برپایی نشستهای مردمی پرسش و پاسخ در محلات توسط #شهردار و #دهیاران روستاها

حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه کوهسار در خطبه های نماز جمعه ضمن گرامیداشت #دهه_فجر پیشنهاد کرد شهردار محترم کوهسار در محلات مختلف شهری حضور پیدا کنند و نشست مردمی همراه باپرسش و پاسخ برگزار نمایند.


اعضای شورای شهر وشهردار کوهسار دوشنبه ، بیستم بهمن ماه در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام و امام حسین علیه السلام شهر کوهسار بصورت محله محور حضور یافته وپس از اقامه نماز ظهر و عصر ، مغرب و عشاء نسبت به پاسخگویی به سئوالات مردم اقدام نمودند.

جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای اسلامی شهر  و شهردار کوهسار با هدف ارائه گزارش عملکرد ، بیان برنامه ها و پاسخگوئی به سوالات  مردمی در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام و امام حسین علیه السلام برگزار شد.

در ابتدا شهردار کوهسار از تمامی کسانی که برای کوهسار زحمت کشیده و می کشند تشکر نموده  و افزود پویایی شما موجبات پویایی اقتصادی و اجتماعی این شهر را فراهم خواهد آورد.

وی در ادامه در خصوص فعالیتهای عمرانی، خدماتی و … سطح شهر گفت سعی شهرداری بر این بوده است که کل شهر را به یک کارگاه ساختمانی تبدیل کرده و به عدالت تمام قسمتهای شهر را تحت پوشش قرار دهد.

مهندس مجید عظیمی در ادامه ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی جمهوری اسلامی ایران ، دهه مبارکه فجر را تبریک گفت.
شهردار کوهسار از وجود تعامل بین شهرداری، اعضای شورای شهر و ادارات خبر داد و افزود همه فعالیتها زیر سایه تعامل است که این نعمت بزرگی است.
ایشان در خصوص جمعیت کوهسار گفت: کوهسار دارای جمعیت شناور است که باید زیرساختها جهت یک شهر شناور فراهم شود تا  پاسخگوی نیاز ساکنین و مسافرین این شهر باشد.
وی در ادامه با تأکید بر فرهنگ و اهمیت زیرساختی آن در کلیه فعالیتهای عمرانی، خدماتی، اقتصادی و … از تمامی سازمانهای مردم نهادی که در این شهر در امور فرهنگی فعالیت دارند تشکر نموده و افزود فعالیتهای فرهنگی ارزشمند و قابل تقدیر و تشکرفراوان است.
مجید عظیمی شهردار گفت راه نجات انسانها از زندان تن را آگاهی دانست و افزود ارتقاء سطح آگاهی مردم تلاش همه جانبه را می طلبد.
در ادامه شهردار کوهسار به ارائه گزارش عملکرد ده ماهه واحدهای شهرداری پرداخته و بر اهمیت و ضرورت طرحهای مطالعاتی شهرداری کوهسار تاکید کرد.
مهندس عظیمی نیاز سنجی فرهنگی، هنری و اجتماعی توسط شهرداری را یکی دیگر از طرح های در دست اقدام شهرداری بیان نموده  و اجرای این طرح و تهیه برنامه پنج ساله توسعه شهر کوهسار را لازمه پیشرفت و توسعه این شهر دانست.
وی در پایان از شهرداری با عنوان یک نهاد اجتماعی یاد کرده و خواستار مشارکت مردم در امور شد.
در ادامه آقای مهندس مهدی جمعدار رییس شورای اسلامی شهر از شهردار کوهسار که با برنامه و تعامل در حال پیش بردن امورات این شهر است تشکر نموده و از وجود تعامل شهردار با مردم و شورای اسلامی شهر با مردم ابراز خوشحالی نمود و افزود شهرداری بدون خواست و نظر مردم و شهروندان کاری انجام نمی دهد
در ادامه در خصوص جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر و ستاد اجرایی حضرت امام ، زمین فوتبال محله قلعه ، صدور پروانه ساخت ، رفع موانع اتمام جاده معدن با اداره راه و................ از جمله مسائل مطرح شده در این نشست بود که شهردار واعضای شورا به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.


واحد خبر شهر کوهسار استان البرز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0