دوشنبه, 26 مهر 1400
  • ساعت : ۸:۴۵:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 15
  • کد خبر : ۳۸۵۱
دیدار امام جمعه محترم به همراه مجموعه مدیریت شهری كوهسار و بخش چندار با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ به مناسبت هفته ناجا.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی کوهسار  روز دوشنبه  مورخ نوزدهم مهر ماه ؛ حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محمدی امام جمعه محترم به همراه مهندس عباس  حق محمد لو  شهردار کوهسار  و اعضای شورای اسلامی شهر و  مهندس فلاح پور بخشدار و اعضای شورای اسلامی بخش  با سرهنگ سلیمانی فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ و سرهنگ صحرایی  فرماندهی انتظامی شهر کوهسار و بخش چندار  دیدار نمودند.

 در این دیدار مهندس حق محمد لو  شهردار کوهسار ضمن تبریک هفته ناجا از زحمات و تلاش‌های این عزیزان در راستای تأمین امنیت مردم تقدیر و تشکر نمودند .

شهردار اظهار داشت: هفته‌ی نیروی انتظامی فرصت ارزشمندی است برای تجلیل از بزرگ مردان جان‌ برکف که بی ‌تردید کار و تلاش خستگی ‌ناپذیر و ایثار بی ‌وقفه آنان ، زمینه ‌ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت در جامعه اسلامی است.

مهندس عباس حق محمد لو  تصریح کرد دو موضوع  در حوزه نیروی انتظامی مورد انتظار شهروندان  کوهسار  است که اولین مورد آن خدمات رسانی نیروهای انتظامی به کلیه حوزه استحفاظی شهر می باشد و دومین مورد با توجه به وسعت بیش از ۳۰ کلیومتری بخش  چندار و با توجه به موقعیت جفرافیایی و مهاجر پذیری  شهر  کوهسار  و بخش چندار نیاز به ایجاد تمام وقت شعبه دوم کلانتری در سه راهی برغان می باشد.

در ادامه سرهنگ سلیمانی فرمانده  انتظامی شهرستان ساوجبلاغ نیز ضمن تبریک انتخاب شایسته  مهندس عباس حق محمد لو منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر کوهسار  بعنوان شهردار  از  تعامل و ارتباط مستمر با فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ  و شهر کوهسار  تقدیر و تشکر نمود. در این نشست همچنین برافزایش همکاری‌های دوجانبه در راستای ارتقای خدمات بهینه ‌تر به شهروندان برای افزایش رضایتمندی آنان نیز  تأکید شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0