دوشنبه, 7 فروردين 1402
  • ساعت : ۷:۲:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 186
  • کد خبر : ۴۰۳۲
كسب مدال برنز مسابقات جهانی اختراعات آلمان توسط یكی از كاركنان شهرداری كوهسار

مهندس روح اله گل دار پژوهشگر و مخترع جوان ایرانی توانست در مسابقات جهانی اختراعات آلمان مدال برنز این مسابقات را کسب کند. همچنین فدراسیون جهانی اختراعات به پاس زحمات این پژوهشگر ایرانی لقب مخترع (inv) به وی اعطا کردند. این عنوان تنها به مخترعانی که اختراعات آن ها بر سه شاخصه منفعت برای بشریت ، اقدام متفکرانه و نوآوری در اختراع باشد تعلق می‌گیرد.

روح اله گل دار در مسابقات جهانی اختراعات نورمبرگ آلمان توانست در میان بیش از ۳۵ کشور دنیا از جمله فرانسه ، آلمان ، روسیه ، هلند ، اسپانیا ، کره جنوبی ، اتریش و ... مدال برنزو جایزه ویژه اختراعات را به خود اختصاص دهد.

 این مسابقات از ۵ تا ۸ آبان ماه در کشور آلمان و با حمایت فدراسیون جهانی اختراعات (IFIA ) و سازمان مالکیت های معنوی WIIPO ( world Invention Intellectual property Associations و وزارت علوم و تحقیقات کشور آلمان برگزار گردید.

 این محقق ایرانی درباره اختراع خود اظهار داشت: گلخانه هوشمند تولید سبزیجات در منزل در زمینه کشاورزی کاربرد دارد و در این مسابقات که یکی از بالاترین سطح مسابقات اختراعات در  جهان است به لطف و عنایت پروردگار توانستیم برای‌کشور عزیزمان ایران افتخار آفرینی کنیم و من  این مدال را تقدیم ملت بزرگ ایران می نمایم.

امتیاز :  ۴.۵۷ |  مجموع :  ۷

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0